Postavili jsme již XXX roubenek (kopie)

header left2header left2
83
realizovaných roubenek

Aktuality

Kde právě stavíme?

Orlickým horám ( a nejen jim ) naše roubenky opravdu sluší. Zde vám nabízíme malé nahlédnutí na probíhající stavby v Deštném v Orlických horách, v Černé Vodě, v Říčkách a Výprachticích.

20210907 115052

 

Číst dál...

Roubenka v Klášterci nad Orlicí předána

20200924 130721Ano. V Klášterci máme postavenou další nádhernou roubenku. Majitelé roubenky si vybrali pro její realizaci kouzelný kout v Potocích. Další fotografie si můžete prohlédnout v našich REALIZACÍCH.

NIC NÁS NEZASTAVÍ …

To, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech je známá věc … Ale když je parta šikovných řemeslníků, tak si na nás nepřijde ani OHEŇ. V loňském roce přepadl tento živel jednu z našich staveb. Stavba se již pomalu blížila k dokončení … Stačilo pár měsíců a stavba se opět pomalu dostává do finiše. Fotografie z průběhu stavby si můžete prohlédnout v naší fotogalerii na realizacích.

1   IMG 20200603 141911

Také Vás rádi vidíme ….

DSCN6917Ano je to tak. Ze spousty našich spokojených zákazníků se stávají naši přátelé a mnozí se na nás s důvěrou i po letech obrací. Sympatické a milé paní Květě jsme předali roubenku v roce 2018. Tehdy se s nadšením pustila do zařizování spodního patra s tím, že podkroví bude doděláno později. A je to tady. Už nastal ten správný čas. Těšíme se!

 

 

 

 

Číst dál...

Ke krásné roubence pořádná stodola …

phoca thumb m IMG 20190912 090930V Kunačicích jsme před lety předali roubenku.  Z povedené stavby jsme se radovali společně se sympatickými majiteli. K naší velké radosti se na nás po letech s důvěrou obrátili a my jsme jim k roubence postavili ještě pořádnou stodolu … Více fotografií zde

Podkategorie

Strana 1 z 6

Nezávazná kalkulace tlačítko dole

oddelovac 960 bottom

Vypracujeme vám nezávaznou kalkulaci zdarma.
Ušetříme vám čas a náklady za zbytečné investice. odeslat poptávku

Remarketing kód Google